Dodaj do Ulubionych      Ustaw jako stronę startową      Strona Główna      De Rauw-Sablon      Kontakt
Hodowcy Zachodni
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe
art_fachowe

Powrót do menu

CENTRUM HODOWLANE prezentuje


Przygotowania do sezonu

Bez pilności, żadnych nagród
Otwin Dittgen „ Die Brieftaube” 8/2007


Zimny por roku - w tej zimie pójdzie naprzeciw powoli bardzo skąpo jej końcowi. Natura obudzi się. Na wielu uderzeniach zwierzęta młode leżą już w szalach zagnieżdżających. Aktywności hodowców wznoszą się. Ostatnie uchwały są chwytane w wkrótce zaczynających zebraniach wiosny dla nowego sezonu podróżnego. Lotów zwierzęcia altu 2007 wyrzucają jej Szkotów. Czas przygotowań podróżnego zaczął!

?Jak pytanie narzuca się tu, rozszerz widmo przygotowań podróżnego idzie? Czy na czym musimy pomyśleć przy planowaniach dla nowego sezonu podróżnego?

?Planowania wspólnoty lotniczej

?Jest spotykany już w marcu w połączeniach podróżnego ważnych decyzji dla sezonu podróżnego. Wybór kierownika lotniczego, wybór kierownika miejsca operacji, wybór odpowiedzialnych prezesów zegarowych i ustalenie należą do tego z warunków mistrzostwa w RV.

Kiedy myślę o nowych określeniach do certyfikowania kierownika lotniczego, stanie się coraz wyraźniejszy, że ten urząd jest jednym z najważniejszych zakresów obowiązków w wspólnocie lotniczej. Tylko gründiiche wykształcenia, gładkie loty poręczają tylko gruntownej wiedzy tła w połączeniu z korzyścią dzisiejszego wystarania się informacyjnego z danych pogody nad internetem i ważnymi pomocami dowiedzieć Kabifahrer na miejscu pozwalający wstający, minimalizują niebezpieczeństwo z strat. Stąd nowe określenia związku, stąd uchwały zebrania członkowskiego 2006.

?Nowe określenia pozwalający wstający od 2007

?Porządek podróżnego pisze przed czymś w tym § 2a, że tylko jeszcze zertifizierte członków związku lotów mogą poprowadzić.

Zebranie członkowskie w styczniu 2006 ma nad tym na zewnatrz postanowili zmianę warunków powierzenia, a mianowicie z działania z 1. 1. 2007. To brzmi:

Loty, ona nie od jednego w sensie tego § 2 Abs. 2 zdanie 1 porządku podróżnego zertifizierten członek związku poprowadzeni są, zostaną

zdj.?Jako okazano się szczególnie przychylnie hot ciągle, kiedy ma się w przebiegu sezonu kilka pustych komórek jako dżoker do dyspozycji.

?nie ocenić dla wyróżnień związku.

Wszystkie loty są brane zatem z oceny dla wyróżnienia związku, kiedy nie zertifizierter kierownika pozwalający wstający osiągnięcie pozwalający wstający przy locie ceny RV lub przejmą ma wspólnotę lotniczą.

To może zatem siebie od 2007 żadna RV pozwolić siebie na sobie na więcej, Pozwól wstać jednym bez jednych z związku zertifizierten przeprowadzić kierownika lotniczego. Członek prezydialny Peter Haverkamp ma w mnóstwie starą z seminariów w zeszłych latach i także jeszcze 2007 w Dortmund, jednak także wielu nowego kierownika lotniczego z doświadczeniem EDV i niezbędną wiedzą w obcowaniu z tymi ;,nowoczesne media" przygotować na to po części także nowych zadań z zamykającym świadectwem. Roku podróżnego 2007 może przyjść. I tam, gdzie liczba osób "dokumentowali" jest w związku regionalnym jeszcze zwięzły, powinno się było siebie - zresztą także z wysportowanej podstawy - za więcej wspólnych aktywności jak zamkną Auflässen. To do pewności gołębi i do tworzenia z większych wysportowanych współzawodnictw.

Także z powodów nie możemy nie nie pozwolić siebie na sobie na ochrony zwierząt dzisiaj inne postępowanie już. Musimy możliwie wszystkie powierzchnie atakowane w sensie zwierząt, jednak biorą, w którym sensowi naszego sportu z publicznej dyskusji także.

?Kompetencja decyzji to. Kierownika lotniczego

?Tak samo ważny jak wykształcenie na pe, jasne odgraniczenie upoważnień decyzji kierownika pozwalający wstający jest wykorzystanie danych pogody i pomoce służby meteorologiczne przed Auflässen. Słuchać także do tego, że przy tych startu wielu wspólnot lotniczych pod przewodnictwem wspólny odjazd, wspólne pojenie i jednolite czasy odpoczynku . uzgodnić zostać powinni pod reżyserią kierownika lotniczego.

?Infekcja Kebi

?Zatrzymuję dla tak samo ważnego ciągłą dezynfekcję wody pitnej i zbiorników wody wypijających w Kabi, Tylko, kto tu dzisiaj sumienna praca dokonuje, zarażenie gołębi minimalizuje w ekspresie kabiny. Także to jest ważne dla sukcesów wspólnoty lotniczej, przede wszystkim potem, kiedy ona konkuruje później w większych związkach z innymi RVen!

?Wydają się mi szczególnie ważne te aspekty dla zwierzę lotów młode przy gęstych obszyciu i wysokich temperaturach w lipcu / być sierpniem.

Przygotowania na gołębniku"

Ptasi gryfa plagi zmusza nas dzisiaj zawsze więcej, nastroić nasze przygotowania podróżnego na wystaranie się artykułu spożywczego z jastrzębia i krogulca. Dopiero koniec marzec - vielerorts dopiero w kwietniu - gołębie dostają po raz pierwszy po miesiącach w czterech ścianach uderzenia podróżnego znowu Pretflug.-Byłem zapowiedziany odpowiednim treningiem stąd. Większości hodowcy śpiewają razem obok treningu na domu jej gołębie podróżnego z sumiennym prywatnym programem treningu w kwietniu na podróż. Poza tym oni ostrzą jej majątek orientacyjny .na nowe z tym.

Zanim gołębie przychodzą po raz pierwszy znowu w Kabi, odpływ musi być przeszły im przez operację i transport w "mięsie i krwi"! Trening wystara się rutynę. I ta rutyna wypożycza gołębiom jego konieczny spokój i pewność orientacyjną, nie przedłużyć tras lotu do rodzinnemu uderzeniu niepotrzebnie .

. Głuchy; ona u .osiągną lotom przed pod 100 km dopiero po wielu godzinach rodzinne uderzenie, wystrzelą "ziarna" i zredukują szanse na Platzierung w cenniku bardzo często już przed początkiem lotów ceny jego.
Wiele zwolenik sportu, które wystartowali 2006 lotów przed z nieprzyzwyczajonego kierunku, mają przy późniejszym Richtungsänderung z tym znać uczyć się połączone nieprzyjemne zjawiska brzegu wystarczać. Powinniśmy byli pociągnąć także z tego doświadczenia 2007 nasze nauk. Nauka także w tym sensie, że man gołębiom także przy oddaleniach pod 100 km na miejscu pozwalający wstający wystarczająco spokój - i czas orientacyjny powinien był dać. Uruchomienie na dniu pozwalający wstający jest wprawdzie przychylniejsze koszty, nocleg rosa - . . ben na miejscu pozwalający wstający pewniej dla gołębi.

Motywacja drużyny podróżnego .

Bylibyśmy z tym przy temacie przygotowaniem podróżnego! Wielu hodowców mówią tu także z motywacji lub z niezbędnej chęci powrotu do domu gołębia pocztowego. Fakty muszą zagłosować naturalnie, zanim ja przy oddziale podróżnego na duszę, motywacja myśli. Karmienie, stosunki uderzenia i zdrowie przy gołębiach powinni być w porządku, kiedy zajmuję "życiem pani zwierząt". Jednak słuchać to także. do przygotowania na podróż! Nad tymi faktami" jest pisane były już dużo i staje się pewnie także w przyszłości : ta jedna lub inne wskazanie dać do tego. Ja möch -

te zatrudniają mnie stąd dzisiaj z motywacją, kiedy to wokół przygotowania gołębi na tym cena flüge idzie!

?Przy tym ważne pytanie ustawia się najpierw u mnie!

Czy możemy ograniczyć tę motywację właściwie tylko na gołębie? Nie musimy zamknąć się tu także gołębiarzowi listowemu do tego psychologicznego przygotowania?

Sądzę, że to byłby duży błąd, kiedy wykluczylibyśmy sobie sam z tego aspektu. Między hodowcą - i motywacja gołębia wytrzymuje ważniejszy związek. Tylko kiedy jesteśmy uns świadomi, że nasza motywacja i zapał może przenosić się także na gołębie i z tym ważniejszy składnik sukcesu jest na lotach, mamy to pierwszy meczu 2007 wygrać! Także gołębiarz listowy musi przynieść z sobą dzisiaj konieczny zapał,aby być w sporcie gołębia pocztowego odnoszący sukcesy.

Całkiem ważne także poznanie, że nie zawsze kierunek podróżnego i pogoda jako usprawiedliwienie muszą nadstawić, lecz przyczyna dla złych osiągnięć gołębi w własnych "czterech ścianach" szukać jest!

Co należy teraz wszystko do dobrze umotywowanego hodowcy i do dobrze umotywowanego gołębia?

, Zapał musi obudzić U hodowcy pewną zdrową ambicję. I ta ambicja musi odzwierciedlać w stosunku hodowcy do jego gołębi. My hodowców.nie tylko nasze gołębie muszą zaopatrzyć regularnie, uns wokół martwią jej zdrowie, lecz także wzniosą stosunek zaufania do towarzyszy uderzenia. Możemy u pójść najpóźniej

?nie być ostatnim lotom przed dla gołębi obcym ciałem na gołębniku. Musimy ustawić się stosunek zaufania do naszych gołębi. I możemy to tylko, kiedy zajmujemy zwierzętami regularnie i obserwujemy ją także. Na małej oddział podróżnego na uderzeniu podróżnego, tym przychylniej akcja dla sukcesu takiego środka.

Ma okazali dobrym mostem dla przestawienia tego środka sobie u mnie już od lat karmienie komórki. Czy to teraz nasiona jako przysmaki lub codzienna porcja pokarmu jest, zwierzęta stają się poufalsze, nie mieć na sobie strachu już przed hodowcą i wybudować" pozytywny stosunek, który jest dla sezonu podróżnego bardzo ważny.

Nad tym na zewnatrz ma się lepszy przegląd nad hierarchią na gołębniku.

Rozpozna się natychmiast, panują, które współzawodnictwa, na którym uderzeniu, kto jest, na którą komórkę szczególnie ostry! Może się także tę wiedzę potem z biegiem lotniczy ceny tygodni do czystej monety, mów przekształcą w ceny! Jako wystawił szczególnie przychylnie się ciągle, że man w tym Przebiegnie ma sezonowi kilku pustych komórek sumiennie jako dżoker do dyspozycji, że man z tymi komórkami jako sposób ,,2. siedziba" punktować może!

. Jak państwo widzą, małe rzeczy, które wpływają obok zwykłych faktów sezon podróżnego są tym często także. Tylko kiedy zaopatrzenie, zdrowie, stosunki uderzenia i motywacja u hodowcy i gołębie głosują, położyliśmy dobry kamień węgielny dla odnoszącego sukcesy sezonu podróżnego. Naciskam.Im kciuki, że państwo mają wszystek dobrze umotywowany czas przygotowania!
Tłumaczenie: M. Kościelniak