Dodaj do Ulubionych      Ustaw jako stronę startową      Strona Główna      De Rauw-Sablon      Kontakt
Opisy produktów dla gołębi
Produkt 01-01
Produkt 02 Travipharma
Produkt 03 Belga-Vet
Produkt 03 PAntex Holland
Produkt nr ...
Produkt nr ...
Produkt nr ...
Produkt nr ...
Produkt nr ...
Produkt nr ...
Program 1
Program 2
Program 3
Program 4
Program 5
Program 6

Powrót do menu

CENTRUM HODOWLANE prezentuje

Sezon lotów gołębi dorosłych

Loty krótko- i średniodystansowe Tydzień przed rozpoczęciem lotów:

3 kolejne dni A.S.®(Antislime) lun OrniSpecial®: 1 saszetka na 2 litry wody. Dzień przed koszowa niem W.N.®:, 1 łyżka stołowa na 2 litry wody. Bezpośrednio po przylocie Belgasol®: 1 łyżka stołowa na litr wody, a następnie przez półtora dnia B.S.® (Lepsze trawienie): 1 saszetka na 2 litry wody lub 1 saszetka na 1 kilogram pokarmu (*). Można łączyć oba środki.
We wtorek lub środę BelgaBion®: 1 saszetka na 3 litry wody lub 1 saszetka na 1,5 kilograma pokarmu (*).

Loty długodystansowe

4 dni przed koszowaniem:
2 kolejne dni Orni Special®: 1 saszetka na 2 litry wody. (rada: przed przyszłymi lotami stosować na zmianę z BelgaTai® lub Ornisolem®).
Dzien przed koszowaniem BelgaForme®: 1 saszetka na 2 litry wody Dzień koszowania Belgasol®: 1 łyżka stołowa na litr wody.
Bezpośrednio po przylocie Belgasol:® 1 łyżka stołowa na litr wody, następnie przez półtora dnia B.S.® (lepsze trawienie): 1 saszetka na 2 litry wody lub 1 saszetka na 1 kilogram pokarmu (*).

Loty nocne

Tydzień przed koszowaniem:
Przez 3 kolejne dni OrniSpecial® lub BelgaTai®: 1 saszetka lub 2 miarki na 2 litry wody, następnie przez 2 dni BelgaForme®: 1 saszetka na 2 litry wody, następnie przez 2 dni Belgasol®: 1 łyżka stołowa na litr wody aż do dnia koszowania.
Na trudne loty Vitaboli®; 1 tabletka przed koszowaniem i bezpośrednio po przylocie.

Natychmiast po przylocie Belgaso®l: 1 łyżka stołowa na litr wody, następnie przez 2 kolejne dni B.S.® (lepsze trawienie): 1 saszetka na 2 litry wody lub 1 saszetka na 1 kilogram pokarmu (*).

Uwaga: Należy dopilnować żeby gołębie w sezonie lotów dostawały B.S.® Przez 3 kolejne dni raz na 3 tygodnie. Zapobiegnie to skutecznie infekcjom rzęsistkowym.

(* Pokarm można skropić Belgasolem z wodą lub z sokiem z cytryny)